Sveicināti RMIF.LV!

Mieru, tikai mieru. Viss vēl ir tikai tapšanas stadijā!

Savulaik šķitusī bezcerīgā cīņa par un ap RMIF darbiniekiem un produkciju par pēdējo gadu ir ļoti pavirzījusies, un pašlaik mēģinu visus atrastos ar RMIF saistītos apbraukāt, nointervēt, safočēt un salasīt vēstures paliekas. Tā kā RMIF ir nepelnīti aizmirsts, un viss, kas par to ir, ir viena skopa <300 vārdu lapiņa wikipēdijā, tad mana iecere bija izveidot virtuālu muzeju ar darbinieku intervijām, foto, skanētām brošūrām un aprakstiem par visu ar to saistīto.

Varbūt Jums ir kas palicis no RMIF lietām? Pilnīgi jebkas, arī brošūras, nozīmītes, jebkāda netrādājoša vai stradājoša tehnika u.t.t. Atlīdzību vīns/alus/rums/sērkociņi/biezpienmaizītes/bonbongas - sarunāsim.

Varbūt pazīstat kādu kas ir strādājis RMIF, vai arī priekš RMIF - pārdaugavā? Dodiet ziņu!

Varbūt ir kāda daudz-maz detalizēta informācija par RMIF pri(H)vatizācijas, izandelēšanas un izsaimniekošanas gaitu, kā arī tajā iesaistītajām personām? Padalaties ar to.

ē-pasti saziņai: dreamtech@rmif.lv vai dtech@dtech.lv


Ir jau diezgan daudz izdevies savākt un satikt. Paldies visiem tiem, kas atsaucās, ziedoja projektam viskautko interesantu un/vai devās intervēties!
Brīdi pa brīdim, līdz ar iespējām, mēģināšu šeit izvietot un strukturēt iegūto informāciju, foto, instrukcijas un aprakstus. Tā pat arī šajā vietnē plānoju pievienot ieteikumus attiecībā uz dažu, ar ķibelēm pilnu RMIF elektronisko mūzikas instrumentu remontu.



Ir kaut kas no RMIF? Lūdzu padalies!


Pagaidām šeit pagaidām minimāla tehinskā informācija, bet toties arī ROM atmiņu datu imidži no RMIF TI-3 un TI-5.



"RMIF" stands for Musical Instrument Factory of Riga. This website is devoted to technical aspects of various soviet synthesizers produced by RMIF.
Currently there's only some info and ROM images for RMIF TI-3 and TI-5. There will be information on most of the RMIF products as well as interviews with developers and factory workers.


Ir kaut kas no RMIF? Lūdzu padalies!



























.